W dniu 8 września br. Członkowie Klubu uczestniczyli w uroczystości przed tablicą upamiętniającą poległych we wrześniu 1939 roku członków załóg trzech samolotów Łoś na cmentarzu w Radzyminie. Od pięćdziesięciu lat obchody rocznicowe organizuje szkoła podstawowa w Radzyminie im. ppłk pil. Mariana Pisarka. Podczas uroczystości z udziałem uczniów klas ósmych zostały przedstawione działania polskiego lotnictwa we wrześniu 1939 roku.
Po zakończeniu uroczystości przedstawiciele Klubu zostali zaproszeni do szkoły. Stworzyło to okazję do ciekawych rozmów zarówno o uwarunkowaniach z jakimi ma do czynienia grono pedagogiczne w procesie wychowania młodego pokolenia jak i podzieleniem się przez Kolegów swoimi doświadczeniami z pracy w lotnictwie.
Następnie Członkowie Klubu udali się do Wólki Radzymińskiej gdzie znajduje się jest pomnik poświęcony lotnikom jednego z Łosi 16 Eskadry Bombowej poległych we wrześniu 1939 roku w okolicach tej miejscowości.





